Sıkça Sorular Sorular

SILVERMOM® hem hamilelikte önlem amaçlı kullanılabilir, hem de doğum sonrası kullanılabilir. Hamilelikte kullanım için doğuma 2 hafta kala, günde 1-2 saatle başlayıp artan sürelerde kullanılmaya başlanmasını öneriyoruz. Doğum sonrası ise gece ve gündüz, mümkün olduğunca uzun süreler takılmalıdır.

SILVERMOM® Süt sağma makinesi kullanan anneler için de uygun bir üründür.

SILVERMOM® ile birlikte herhangi bir krem kullanılmasını önermiyoruz; bu, ürünün etkinliğini azaltabilir.

SILVERMOM® ile birlikte göğüs pedi kullanmanızı öneriyoruz, gümüş kapakları meme ucuna yerleştirdikten sonra üzerine göğüs pedi ve sütyeninizi rahatlıkla takabilirsiniz.

SILVERMOM® gümüş kapaklar iki boy olarak üretilir. XL ve Standart boy olarak. 90 beden üzeri sütyen kullanan anneler ve meme ucu etrafı kahverengi (Areola) bölgesi 7 cm çap ve daha büyük olan anneler için üretilmiştir. Standart boy kapaklar ise 90 beden altı tüm annelerin rahatça kullanabilmesi için üretilmiştir.

Gümüş kararan bir elementtir. Gümüş kapaklarınızın kararması çok normal bir durumdur ancak endişe edilecek bir durum değildir. Kararmaları, karbonat ve suyu macun kıvamına getirip yumuşak bir fırça yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. Kararmalar kullanım boyunca tekrarlayacaktır yine aynı temizlik adımlarını uygulayabilirsiniz.

Göğüs uçlarınızı emzirme öncesi yıkamanıza gerek yoktur. Ancak bebeğinizin süt kalıntılarının kokusundan rahatsız olduğunu düşünüyorsanız göğüs uçlarını tahriş etmeden nazikçe yıkayabilirsiniz.

Hayır, kapaklarınızı bulaşık makinesinde yıkamayınız.

Hayır, dezenfektanlar gümüşün etkinliğini azaltacaktır.

Ürünün kullanım ömrü yoktur. Aynı ürünü başka çocuklarınızda da kullanabilirsiniz.

SILVERMOM® gümüş kapaklar kesinlikle nikel içermez, 2018 yılında tüm dermatolojik testlerden geçirilerek annelerin kullanımına sunulmuştur.

Gümüş alerjisi olan annelerin kullanımına uygun değildir.

 
 
Hesabım

Giriş Yap

Parolanızı mı unuttunuz?

Hesap oluştur?

gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha Fazla